Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi Gozdzik z miasteczka Głowno. Mam przejechane 22121.83 kilometrów w tym 5230.87 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 19.04 km/h i się wcale nie chwalę.
Suma podjazdów to 88615 metrów.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy Gozdzik.bikestats.pl

Archiwum bloga

Wpisy archiwalne w miesiącu

Luty, 2022

Dystans całkowity:19.50 km (w terenie 0.00 km; 0.00%)
Czas w ruchu:01:00
Średnia prędkość:19.50 km/h
Suma podjazdów:81 m
Liczba aktywności:1
Średnio na aktywność:19.50 km i 1h 00m
Więcej statystyk
  • DST 19.50km
  • Czas 01:00
  • VAVG 19.50km/h
  • Podjazdy 81m
  • Sprzęt VAMP-irek
  • Aktywność Jazda na rowerze

Rozruch Techniczny

Wtorek, 15 lutego 2022 · dodano: 17.02.2022 | Komentarze 0

Co prawda nie można powiedzieć ze to była wycieczka rozpoczynająca sezon. Nawet w stopniu minimalnym, to nie da się tego powiedzieć o dzisiejszej przejażdżce.
To można nazwać raczej rozruchem technicznym roweru. Takim do rozłożenia smaru w łożyskach, do ułożenia linek w pancerzach, do rozruchy łańcucha, do przewietrzenia lakieru na rowerze.
No tak nie lubię jeździć, zimą, tak nie lubię jeździć gdy jest chłodno, gdy jest zimno, szaro, buro i ponuro, wieje zimny wiat i policzki marzną. No nic na to nie poradzę. Ale miałem już dość marudzenia mojego przyjaciela Waldka o tym że siedzę w domu jak misio w gawrze, nosa nie wystawiam i stary dziad się robię. No cóż z tym że stary dziad się robię to nie da się ukryć. Czas do przodu jak wariat leci i nic się z tym nie da zrobić. Ale z reszta się nie zgadzam. Bo misio w gawrze śpi, a ja nie i co niedziela na 5 km spacer chodzę.
Ale faktycznie gadania miałem dość i dziś po pracy postanowiłem szybki wypad na rowerek uskutecznić. Jazda po najbliższej okolicy tak aby w każdej chwili wrócić jak się chód za mocno wedrze pod rowerowe ciuszki.
Z niecierpliwością czekam na wiosnę i cieplejsze dni. Wówczas ta jazda naprawdę będzie mi sprawiał przyjemność, a nie wynikała z poczucia konieczności, obowiązku czy musu.
Nie ma co więcej pisać bo bardziej myślałem o tym aby wracać do ciepłego domku niż myślałem co i gdzie b y tu pojechać i zobaczyć.
Trasa: Głowno – Szczecin – Ciosny – Osiny – Głowno – Piaski Rudnickie – Głowno.
Foto :


Kategoria Po okolicy