Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi Gozdzik z miasteczka Głowno. Mam przejechane 22306.83 kilometrów w tym 5272.87 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 19.05 km/h i się wcale nie chwalę.
Suma podjazdów to 89025 metrów.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy Gozdzik.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 73.00km
  • Teren 16.00km
  • Czas 03:55
  • VAVG 18.64km/h
  • VMAX 32.30km/h
  • Podjazdy 321m
  • Sprzęt Góralek
  • Aktywność Jazda na rowerze

W końcu udany urlopowy Piątunio

Piątek, 15 lipca 2022 · dodano: 20.07.2022 | Komentarze 0

W końcu urlopowy piątek miałem prawdziwie urlopowy. Od rana śniadanko na balkonie z widokiem na mój ogród z kwiatami i ścianą zieleni, potem rowerek w czasie jaki chciałem i ile chciałem, a na koniec dnia mały browarek. Takie piątki to ja lubię. Może co do pagody by się można doczepić bo jakoś bardzo ciepło to nie było, a wiatr który chyba wiał w każdą możliwą stronę głowę urywał, ale nie narzekam. Może nie mogę mieć wszystkiego na raz. A jak już nie mogę to wolę tak aby jednak pojechać pomimo słabszej pogody, a nie być albo chorym, albo na pogrzebie, albo w poradni chirurgicznej. Naprawdę mam już nadzieję ze czerwiec ze swoimi kolegami rzucającymi mi kłody pod nogi odszedł bezpowrotnie.
Dziś kolejna wycieczka z przewodnika krajoznawczo-rowerowego – „Okolice Łodzi Na Rowerze” wycieczka pt: Przez Podole do Palestyny. Oczywiście z małym dojazdem z Głowna do najbliższego punktu trasy, który wyznaczyłem sobie w Koźlu.
Cóż można powiedzieć o tej trasie. Na pewno troszkę mniej atrakcji niż poprzednie, ale za to profil trasy wynagradza wszystko. Wspinamy się od wysokości 124 m n.p.m. do 258,4 ( Ruska Góra w PKWŁ), aby ponownie zjechać do 124. Do tego różnorodna nawierzchnia piach, dukty leśne, asfalty i szutry. Pola, łąki, sady, lasy. Po prostu wszystko co możliwe, aby trasa była urozmaicona i się nie nudziła.
Wycieczka była udana i cudownie odpocząłem.
Trasa: Głowno – Bronisławów – Domaradzyn – Pludwiny – Sadówka – Koźle – Osse – Anielin Swędowski – Moszczenica – Kębliny – Swędów – Szczwin – Maciejów – Smardzew – Łagiewniki Nowe – Klęk – Kiełmina – Dobra – Orzechówek – Sosnowiec-Pieńki – Ługi – Cesarka – Stryków – Rokitnica – Bratoszewice – Wyskoki – Głowno
Foto:
Gdzieś na trasie wycieczki
Gdzieś na trasie wycieczki © GOZDZIK

Łagiewniki i dwie zabytkowe kapliczki
Łagiewniki i dwie zabytkowe kapliczki © GOZDZIK

Sosnowiec Pieńki. Miejsce śmierci Marii Piotrowiczowej, bohaterki Powstania Styczniowego 1863
Sosnowiec Pieńki. Miejsce śmierci Marii Piotrowiczowej, bohaterki Powstania Styczniowego 1863 © GOZDZIK

Moja oaza spokoju i odpoczynku
Moja oaza spokoju i odpoczynku © GOZDZIK


Kategoria Po okolicyKomentarze
Nie ma jeszcze komentarzy.
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!